utorok 4. októbra 2016

Posledný outfit z dňa so sesternicou

Ach ako sa mi ťažko pozerá na tieto fotky. Keď sme to fotili v krásny slnečný deň. Ale budem úprimná, viem ako veľmi veľa ľudí neznáša takéto hnusné upršané,chladné počasie. Ja takéto počasie milujem, pretože mne osobne teplo nerobí moc dobre a len trpím. Avšak keď príde takéto počasie tie prvé 2-3 dni si tiež trošku pretrpím skrz tlak a potom si ho naplno užívam. Teším sa hlavne keď začne byť poriadna zima a napadne prvý sneh.


Dnes sme mali s maminou preberať už zimné veci, ale keďže mamina musela zostať ešte v práci rozhodla som sa to vziať na seba celé a hneď ako vydám tento článok, idem sa pustiť do upratovania a triedenia vecí. Už sa teším ako všetko budem dávať na seba pozerať sa do zrkadla a skončím o 11tej večer. To som celá ja. Kým sa rozhodnem, či si to nechám alebo posuniem ďalej. Dnes mám však ešte na pláne jednú vec ktorá mi svieti v diári už asi týždeň a to napísať New In článok.


Takže dnes ma toho čaká ešte veľa a už je aj dosť hodín. Zajtra škola. Už vidím ako budem dlho hore a do školy pôjdem ako zombie. Ale čo neobetujem pre kľud a pohodu na viacero dní. Aj keď mohla som to urobiť cez víkend ale načo? Nech to mám čo najskôr za sebou a bude viacej času na články a školu.


Najhoršie je asi momentálne ešte to, že som si spomenula na prerábku izby a to prispôsobiť ju na Jeseň. A čo vy ? Ako ste na tom?  Máte už všetko porobené alebo vás tiež toho čaká veľa? Krásny zvyšok dňa prajem.2 komentáre:

 1. Outfit vypadá moc pěkně. Abych pravdu řekla, mě toto chladné počasí vůbec nevyhovuje. Sníh se mi líbí jen za oknem, kdy já sedím hezky doma v teploučku a piji svůj oblíbený čaj. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :) Dakujem :)
   Niekomu ano niekomu nie :) Kazdy sme na tom inak :) Dakujem za tvoj komentar

   Odstrániť