nedeľa 29. januára 2017

Nový vzťah, nový začiatok

Ahojky krásky a krásavci? 

Tí  ktorý ma sledujete či už na facebooku alebo na instagrame viete, že už nejaký ten čas, nie moc dlhý čas, mám priateľa. Od kedy som sa rozišla s už teraz ex priateľom, som 7mesiacov strávila sama bez lásky. Veď načo by mi to aj bolo nie? Hovorila som si, že ja sa už nezaľúbim a vešala som to pomaly na klinec. Leto som si však užila na plno s kamarátmi kedy sme chodili na rôzne párty a užívali si života. Bála som sa však, keď znovu príde škola,nebude čas na takéto párty a podobne. Vždy sa ten čas nájde len treba chcieť. Ale keď tá škola začala a ja som začala vnímať viac ľudí okolo seba a nie len kamarátov začala mi chýbať láska. Cítila som v sebe prázdnotu a hrozný smútok. Chcela som aj ja mať niekoho koho budem držať za ruku, niekto kto mi dá pusu len tak alebo keď sa ráno zobudím, alebo večer zaspávam, niekoho kto ma bude ľúbiť a dá mi lásku ktorá mi chýba. A všetko to začalo v septembri keď sme mali prvé tréningy kickboxu.

Úprimne,nejako som ho nevnímala keď som chodila za kamarátmi kde on pracuje. Až potom na parkovisku v jednu noc som si ho všimla a neviem absolútne, že prečo ale začali sa mi klepať nohy keď stál kúsok odo mňa a bola som celá bez seba. Celkom divné by som povedala. O dva dni bol tréning kde sme už začali kecať a normálne sa baviť ako úplne obyčajný ľudia. Lenže, mne sa vtedy zapáčil ešte viac a nedokázala som prestať na neho myslieť. Tak som si ho pridala na facebooku a začali sme si písať. Keď som však už nedokázala byť ticho s tým ako sa mi páči,musela som nabrať odvahu mu to napísať, keďže on je celkom hanblivý. Chudáčik, prišlo mi ho ľúto keď som mu napísala, že sa mi páči, nevedel čo poriadne odpísať ale priznal sa, že aj ja jemu sa páčim. Hej je to také hrozne detské ale priznajme si, kto sa nechová ako dieťa keď sa niekto niekomu páči? Išli sme von prvý krát kde sme vlastne zistili, že my sa poznáme už od malička. Dokonca teraz keď som asi týždeň do zadu prišla k nim jeho mamina mi podala fotky a hovorila hľadaj. Našla som fotku kde je malá Betty s kostričkou u nich na chodbe. Verte alebo nie, ale keď sme boli ešte krpci tak nás naši otcovia brávali na chatu a na jednu si pamätám ako keby to bolo včera. Už tam sa mi páčil môj terajší chlap. Náhoda? Asi veľmi veľká ale pripisujem to osudu. Od 22.9.2016 ma robí môj chlap najšťastnejšou babou na svete a verte alebo nie, všetko sa zlepšilo, začala som od znova a minulosť ktorá má trápila som nechala v minulosti a teraz ma zaujíma len prítomnosť. 


Ďakujem, že ste si prečítali môj článok. Dúfam, že sa vám páčil. 

Prajem vám krásny deň.

Vaša Betty

6 komentárov:

 1. Betty, to je krásne! :) Držím vám palce. :) človek bez lásky dlho nevydrží, keď už ju raz cítil... :) Nech vám t vydrží dlho! :) Aj navždy :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Hrozne moc ti Ďakujem Aďka. :) Ďakujeme, ďakujeme, ďakujeme.

   Odstrániť
 2. je niekedy až zarážajúce aký je ten svet malý a že ste takto na seba natrafili a zistili, že ste sa ako malý poznali :) je vidieť, že si s ním šťastná čo sledujem fotky čo pridávaš, tak nech ste aj naďalej :))

  Terka Polak

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Wow moc moc Ďakujem Terka. Veľmi si to vážim. :) Si perfektna

   Odstrániť
 3. Milý článok :) prajem vám nech vám to vydrží dlho dlhooo :) .

  OdpovedaťOdstrániť